ÖVRIGT / Diverse / Skyltdockshuvud 15328300
nr 1532 8300
Skyltdockshuvud
1900-talets fösta hälft. Höjd: 28 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:37:56
300 kr
350 kr
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)